Монтаж витяжки

Установка витяжки на кухні дозволяє захиститися від усіх неприємних запахів, пов'язаних з приготуванням їжі або курінням. Крім того, витяжка здатна вирішити проблему з «духотою» в приміщенні, знайому всім власникам квартир, які встановили сучасні пластикові вікна без кватирок. 
 
Користь від установки витяжки 
 
Витяжка - складний електричний прилад, основу якого становить прихований під корпусом вентилятор. Але однієї лише циркуляцією повітря призначення витяжки не обмежується. Велику користь домогосподаркам доставляють освітлювальні прилади, інтегровані в витяжку. Благодаряустановке витяжки над кухонною електричної або газовою плитою, можна отримати зручне джерело світла, необхідний для комфортного приготування різноманітних страв. Сучасні асортимент витяжок вражає уяву: різні розміри, кольори, форми і навіть функціонал, пропонований найбільшими світовими виробниками - тепер кожен зможе знайти для себе збалансовану модель. 
 
Підключення витяжки - завдання професіоналів 
 
Важливо пам'ятати, що підключення витяжки - відповідальна процедура, яка під силу лише кваліфікованим фахівцям. Вкрай важливо надійно зафіксувати витяжку на стіні або стелі, в залежності від типу кріплення. Якщо витяжка закріплена недостатньо надійно, то вона може зірватися з кріплень, травмувавши при цьому знаходиться під нею людини або домашня тварина. Іншим важливим нюансом є електріческоеподключеніе витяжки. Важливо пам'ятати, що самостійне некваліфіковане втручання в електричну мережу небезпечно для життя, здоров'я і майна. Всі роботи з електрикою слід довірити лише кваліфікованим фахівцям-електрикам, які мають за своїми плечима величезний досвід і вправність у виконанні електромонтажних робіт. 
 
Вартість робіт від 600грн (витяжка шириною від 60см). Витрати матеріали оплачуються окремо (повітропровід, може бути як пластиковий так і армований гнучкий)

Сертифікована продукція
Сертифікована продукція
Всі види кліматичного обладнаня
Всі види кліматичного обладнаня
Швидка доставка
Швидка доставка
Встановлення систем під ключ
Встановлення систем під ключ